fbpx

Drewniany dom prefabrykowany – najważniejsze cechy

drewniany dom prefabrykowany

Zajmujemy się budową drewnianych domów prefabrykowanych na terenie  całego kraju. W tym czasie zdobyliśmy cenne doświadczenie, którym codziennie dzielimy się z naszymi Klientami. Co wyróżnia drewniane domy prefabrykowane? Dlaczego warto skorzystać właśnie z tej technologii budowania domu? Zapraszamy na konkretną dawkę informacji!

  1. Prefabrykaty, czyli gotowe elementy konstrukcyjne powstają w fabryce. Drewno jest suszone i odpowiednio przygotowywane w halach produkcyjnych bez dostępu wilgoci i innych czynników atmosferycznych. W ten sposób uzyskiwany jest  trwały i odporny surowiec, będący podstawą konstrukcji naszych domów – drewno KVH.
  2. Prace trwają niezależnie od pogody. Na przygotowanym fundamencie montowane są gotowe elementy konstrukcyjne budynku.
  3. Ciężki prefabrykat drewniany to wiele możliwości wykończenia domu. Solidna konstrukcja pozwala na wybranie dowolnego pokrycia dachu oraz zastosowanie wybranych tynków. Dla porównania lekkie konstrukcje drewniane nie dają takich możliwości, ponieważ są zbyt słabe, by utrzymać ciężar powyżej określonej granicy.
  4. Szybkość realizacji – od momentu przystąpienia do realizacji zamówienia czas oczekiwania na gotowy dom to około 3 miesiące.
  5. Koszt inwestycji porównywalny jest do budowy domu w technologii murowanej.

Zapraszamy do skorzystania z naszego kalkulatora kosztów: http://konfigurator.tophouse1000.pl/

  1. Możliwość kompleksowej realizacji w dobrej cenie – naszym Klientom proponujemy różne opcje wykończenia budynku. Chętnie pomożemy w całkowitym
  2. Możliwość modyfikacji projektu – każdy projekt dostosowywany jest przez projektantów do indywidualnych potrzeb Klienta.
  3. Pomoc w kredytowaniu nieruchomości. Jak wiemy kredyt hipoteczny na budowę nowego domu to szereg procedur, a bank zwykle decyduje się na przekazanie kolejnych transzy po odbiorze kolejnych etapów inwestycji. Gdy budowa trwa bardzo krótko ciężko wyodrębnić poszczególne etapy. Mamy na to rozwiązanie, które chętnie przedstawimy osobom zainteresowanym współpracą,
  4. Ekologicznie i ekonomicznie – nasze domy prefabrykowane powstają z surowców przyjaznych środowisku, a dzięki poprawnej konstrukcji i wysokiej szczelności nie potrzeba dużego nakładu energii do ich ogrzania, co bardzo korzystnie wpływa na koszta.
  5. 30 lat gwarancji – udzielamy gwarancji na wykonane przez nas  elementy budynku

Jeśli któryś z wymienionych tematów jest dla Was szczególnie interesujący, koniecznie zajrzyjcie do innych wpisów na naszym blogu. Jeśli pojawią się dodatkowe pytania – dajcie znać! Chętnie odpowiemy w kolejnych artykułach.

Zobacz również

Drewniany dom to zdrowie i ekologia

Drewniany dom to zdrowie i ekologia

Temat drewnianych domów prefabrykowanych chcemy rozpocząć od krótkiego stwierdzenia, dzięki któremu mamy nadzieję przekonać absolutnie…
Czytaj więcej
dom ekologiczny

Ekologia, energooszczędność i minimalizm – jesteśmy na tak!

Domy z wielkiej płyty odeszły w zapomnienie, a miejsce państwowego budownictwa zastąpili
Czytaj więcej
dom-energooszczedny

Dom pasywny i energooszczędny – eko trendy w budownictwie

Zbudowanie domu pasywnego to duże wyzwanie, które wymaga bezbłędnego projektu, doświadczonej ekipy i inwestycji w…
Czytaj więcej