fbpx

Ekologia, energooszczędność i minimalizm – jesteśmy na tak!

dom ekologiczny

Domy z wielkiej płyty odeszły w zapomnienie, a miejsce państwowego budownictwa zastąpili deweloperzy budowlani oraz prywatni inwestorzy. Rynek nieruchomości i branża budowlana przeżywają okres świetności, ponieważ każdy chce mieć swoje “cztery kąty”, które zapewnią spokój, bezpieczeństwo i wygodne życie. Niemal całkiem odchodzi się od budowy dużych, wielopokoleniowych domów. Zrezygnowano z nich na rzecz mniejszych powierzchniowo, jednorodzinnych zabudowań.


Wraz ze zmianami na rynku, pojawiły się zmiany w trendach dotyczących finansowania budowy domu lub zakupu mieszkania. Stawianie domu metodą gospodarczą to aktualnie nieliczne przypadki. Znakomita większość osób korzysta z kredytów, które znacząco przyspieszają proces powstawania budynku.


Planując budowę domu warto postawić na minimalizm formy i skupić się na wyborze materiałów, które zapewnią wysokie parametry termoizolacyjne. Będzie to rozwiązanie przyjazne dla środowiska i bardzo dobra inwestycja na lata. W naszych realizacjach oferujemy 3
standardy ocieplenia. Aby jeszcze lepiej przybliżyć zalety termoizolacji, przygotowaliśmy konfigurator: http://konfigurator.tophouse1000.pl/.


Po wprowadzeniu odpowiednich danych lub wyborze gotowego projektu pojawiają się kolejne punkty opisujące elementy budynku oraz ich rodzaje, zalety i wady. Koszty konkretnych opcji są sumowane i podawane jako szacunkowy koszt realizacji. Na podstawie wybranych parametrów przedstawiany jest także szacunkowy koszt miesięcznego ogrzewania.

Od wielu lat działamy w branży budowlanej, produkując i stawiają prefabrykowane domy drewniane.Zbuduj z nami dom swoich marzeń. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.
Zapraszamy do kontaktu!

Zobacz również

Drewniany dom to zdrowie i ekologia

Drewniany dom to zdrowie i ekologia

Temat drewnianych domów prefabrykowanych chcemy rozpocząć od krótkiego stwierdzenia, dzięki któremu mamy nadzieję przekonać absolutnie…
Czytaj więcej
drewniany dom prefabrykowany

Drewniany dom prefabrykowany – najważniejsze cechy

Zajmujemy się budową drewnianych domów prefabrykowanych na terenie  całego kraju. W tym czasie zdobyliśmy cenne…
Czytaj więcej
dom-energooszczedny

Dom pasywny i energooszczędny – eko trendy w budownictwie

Zbudowanie domu pasywnego to duże wyzwanie, które wymaga bezbłędnego projektu, doświadczonej ekipy i inwestycji w…
Czytaj więcej