Ile kosztuje drewniany dom prefabrykowany? | TopHouse1000

Ile kosztuje drewniany dom prefabrykowany?

ile kosztuje dom drewniany prefabrykowany

Budowa domu to jedna z najważniejszych inwestycji w życiu. Nieodłącznym elementem podjęcia decyzji w tej sprawie jest wycena przedsięwzięcia i ocena własnych możliwości finansowych. Profesjonalny kosztorys jest niezbędny do wnioskowania o kredyt.

Ważne, aby ocena kosztów była rzetelna, ponieważ to właśnie ona będzie decydowała o kwocie przyznanego kredytu hipotecznego. Środki finansowe otrzymane w ten sposób muszą być wystarczające na pokrycie kosztów całej budowy wraz z wykończeniem. To istotna sprawa zarówno dla banku, jak i dla inwestora.

TOP HOUSE 1000 przychodzi z ciekawym rozwiązaniem. Chcesz zbudować dom w 3 miesiące? Zaplanuj go już dziś! Nasza usługa online nie zastąpi profesjonalnej wyceny, ale przybliży szacunkowy koszt budowy domu, biorąc pod uwagę różne parametry i wybrane opcje. Do Waszej dyspozycji oddajemy KONFIGURATOR, dzięki któremu krok po kroku pokazane zostały kolejne etapy budowy oraz części składowe budynku.

Być może po raz pierwszy przyjdzie Wam zmierzyć się z kwestiami, o których nigdy nie słyszeliście, a których znajomość przy budowie domu jest niezbędna?

W przygotowanym konfiguratorze istnieje możliwość korzystania z gotowych projektów lub wprowadzenia detali indywidualnego projektu. Każdy kolejny podpunkt kreatora zawiera opis przedstawionych opcji i podaje ich istotne zalety. Dla zachowania przejrzystości informacje zostały podane w krótkiej i treściwej formie, dlatego w celu uzyskania szczegółowych danych zapraszamy do kontaktu.  

Mamy nadzieję, że analiza inwestycji przy pomocy konfiguratora stanie się doskonałą wizualizacją przyszłości i pomoże w podjęciu decyzji o postawieniu własnego domu. Budowa drewnianego domu prefabrykowanego to kwintesencja wygody dla inwestora. Bezpośrednio najbardziej angażującym etapem inwestycji dla klienta pozostaje wybór projektu oraz decyzja o materiałach i technologiach, które zostaną wykorzystane do stworzenia wymarzonego domu, a to naszym zdaniem spora przyjemność.

Zobacz również

Budujemy prefabrykowany dom drewniany

Projekt domu czy działka – co należy wybrać najpierw?

Wizja dotycząca własnego domu to absolutna podstawa działania. Bardzo dobrze, jeśli potrafimy dokładnie określić nasze…
Czytaj więcej
Domy drewniane-prefabrykowane

Domy drewniane-prefabrykowane: poprawna konstrukcja i dobre praktyki

Własny dom to bezpieczeństwo i wygoda. Nic dziwnego, że kiedy podejmujemy decyzję o jego budowie…
Czytaj więcej

Ekologiczne i ekonomiczne ciepło w Twoim domu

Rosnąca świadomość dotycząca wpływu działalności człowieka na stan środowiska sprawia, że poszukujemy rozwiązań ekologicznych. Bardzo…
Czytaj więcej