O nas

Historia Powstania

Top House 1000  to rodzinna firma z polskim kapitałem. Należymy do grupy firm skupionych wokół marki Top House. Ze względu na innowacyjny charakter naszej firmy rozpoczęliśmy działalność związaną z produkcją i montażem prefabrykowanych domów szkieletowych, charakteryzujących się krótkim czasem wykonania w porównaniu do innych technologii.

Zatrudniamy pracowników z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Dzięki małej rotacji naszego zespołu stworzyliśmy stałą i silną załogę. Połączenie wiedzy z doświadczeniem  pozwala nam na ciągły rozwój. Naszym celem jest satysfakcja inwestora oraz  wysoki standard europejskiego budownictwa prefabrykowanego w technologii szkieletowej. Wieloletnie doświadczenie powiązane z szybkim rozwojem technologicznym otworzyło nam również rynki zachodnie. Wspólnie z renomowanymi firmami takimi jak:  ISOVER Saint, Gobein, Pfleiderer, Ladenburger, Eurowent, B.PRO , Z500 oraz Rigips   od wielu lat tworzymy innowacyjną produkcję i wysoką jakość usług.

Nasza misja

Budowa domu w trzy miesiące

Budowa domu w naszej technologii jest bardzo szybka, trwa około 3 miesiące. System wysoko zaawansowanej prefabrykacji omija problem złych warunków atmosferycznych. Budowa domu może być realizowana w niskich temperaturach. Czas potrzebny do montażu budynku wraz z dachem, na przygotowanej uprzednio płycie fundamentowej trwa ok. 3-4 dni.

Energooszczędne i ekologiczne rozwiązania

Kierując się wytycznymi w kwestii ochrony środowiska nasze domy są bardzo przyjazne dla otoczenia. Małe zapotrzebowanie na paliwo energetyczne, pozytywnie wpływa na ochronę środowiska. Użyte drewniane materiały podczas budowy domów szkieletowych umożliwiają uzyskanie wysoko przyjaznego mikroklimatu, co ma pozytywny wpływ na aspekty zdrowotne mieszkańców.