fbpx

Z178

Powierzchnia użytkowa 131 m2
Powierzchnia netto 178 m2
Garaż 27 m2
Powierzchnia zabudowy 117 m2
Wysokość budynku 8,1 m
Kąt dachu 40 °
Powierzchnia dachu 194 m2

Dom z 4 sypialniami na poddaszu, dużym P.G., salonem z wykuszem oraz garażem w bryle.

Z178 to zgrabny i funkcjonalny piętrowy dom z bocznym jednostanowiskowym garażem. Zwarta, prosta bryła oraz dwuspadowy dach czynią go rozsądną, tanią w realizacji inwestycją. Eleganckie wykończenie elewacji, klasyczne dodatki oraz stolarka okienna z naturalnego drewna nadają mu wyjątkowego stylu.

W prawej części domu zlokalizowano strefę reprezentacyjną. Tworzy ją przestronny salon połączony z jadalnią w wykuszu oraz otwartą kuchnią. W salonie znajduje się kominek oraz duże przesuwne drzwi balkonowe, które prowadzą na zadaszony taras. Na parterze zaprojektowano także podręczną spiżarnię, pomieszczenie gospodarcze, wc z pralką oraz garderobę z oknem. Do garażu można dostać się zarówno przez garderobę jak i pom. gospodarcze.

Na piętrze znajdują się strefa nocna. Są tu 3 duże sypialnie, pokój gościnny, łazienka z wanną oraz mniejsza z natryskiem. Dwa bliźniacze pokoje posiadają wyjście na balkon, a sypialnia gospodarzy została wyposażona w garderobę.

Kosztorys Średni Minimalny
Stan surowy zamknięty 173,7 147,8 tys
Instalacje wewnętrzne 41,1 35,0 tys
Wykończenie 97,8 83,3 tys

Przedstawione informacje o kosztach nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 KODEKSU CYWINEGO i nie mogą stanowić podstaw do roszczeń w stosunku do firmy TOPHOUSE1000

Zobacz również