fbpx

Z34

Powierzchnia użytkowa 96,5 m2
Powierzchnia netto 116,9 m2
Powierzchnia zabudowy 76,6 m2
Wysokość budynku 7,3 m
Kąt dachu 40 °
Powierzchnia dachu 124,22 m2

Projekt domu na małą działkę, tani w budowie, ekonomiczny w użytkowaniu.

 Z34 spodoba się tym, którzy szukają domu małego, taniego, funkcjonalnego, bardzo prostego w budowie, a zarazem atrakcyjnego. Pomieszczenia zostały usytuowane na planie zbliżonym do prostokąta, co daje jasny i czytelny układ wnętrza.

W części parterowej znajduje się salon połączony z kuchnią, pralnia z pomieszczeniem gospodarczym, WC i gabinet, natomiast na piętrze jest duża łazienka i dwie sypialnie. Część dzienną dodatkowo ożywia otwarta klatka schodowa, która nadaje wnętrzu niepowtarzalny charakter. Stosunkowo duża cześć gospodarcza oraz schowek pod schodami pozwalają praktycznie wykorzystać powierzchnię w domu.

Na poddaszu usytuowano dwa obszerne i wygodne pokoje z własnymi garderobami oraz sporą łazienkę. Pokoje na poddaszu można doświetlić oknami w ścianach szczytowych lub oknami połaciowymi w przypadku konieczności zbliżenia się do granicy działki sąsiedniej.

 

Kosztorys Średni Minimalny
Stan surowy zamknięty 97,4 82,9 tys
Instalacje wewnętrzne 24,6 20,9 tys
Wykończenie 75,1 63,9 tys

 

Przedstawione informacje o kosztach nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 KODEKSU CYWINEGO i nie mogą stanowić podstaw do roszczeń w stosunku do firmy TOPHOUSE1000

Zobacz również