fbpx

Z406

Powierzchnia użytkowa 156,7 m2
Garaż 36,4 m2
Powierzchnia zabudowy 246,0 m2
Wysokość budynku 6,16 m
Kąt dachu 24 °
Powierzchnia dachu 333,0 m2

Projekt Z406 przeznaczony jest dla osób pragnących relaksu na świeżym powietrzu, widnych pomieszczeń, oraz komfortu.

Parterowy, nowoczesny dom, w kolorach bieli oraz drewna, z tradycyjnym dachem wielospadowym. Przeszklony w większości od strony ogrodu.
Wejście do domu zostało cofnięte. Podkreślono je zadaszeniem, które jest przydatne gdy pogoda nie dopisuje.
Bryła jest nowoczesna, z dużymi przeszkleniami. Największe przeszklenie na powierzchni całej ściany umiejscowiono od strony ogrodu. W ciepłe dni, można otwierać ścianę przesuwną na oścież. Daje to możliwość powiększenia przestrzeni salonowej o część tarasową, będącą idealnym miejscem dla urządzania okolicznościowych przyjęć i podejmowania gości.
Piękny kominek umieszczono centralnie w salonie, aby można było go podziwiać z każdego miejsca strefy dziennej. Jasne iskry paleniska rzutują efektem osobliwej urokliwości pomieszczeń. Wysokość pomieszczenia pozwala na przymocowanie regałów na książki z prawdziwego zdarzenia oraz ustawienie kilkumetrowej choinki w okresie Świąt.
Jadalnia posiada również swoją, dającą wiele światła, szklaną ścianę przesuwną. Wszak posiłki na świeżym powietrzu to czysta przyjemność.
Wyspa kuchenna oddziela jadalnię od aneksu kuchennego. Podręczne wsparcie w postaci dobrze ulokowanej spiżarki doceni każda osoba lubująca się w przyrządzaniu rozmaitych potraw.
Część nocna domu została oddzielona dodatkowymi drzwiami w holu, zaraz za łazienką umieszczoną po sąsiedzku ze spiżarką i gabinetem, mogącym pełnić rolę sypialni dla gości.
Na część nocną składają się 3 pokoje, z których każdy korzysta ze wspólnej, prywatnej łazienki.

Kosztorys Średni Minimalny
Stan surowy zamknięty 126 107,2 tys
Instalacje wewnętrzne 28,7 24,4 tys
Wykończenie 37,5 32 tys

Przedstawione informacje o kosztach nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 KODEKSU CYWINEGO i nie mogą stanowić podstaw do roszczeń w stosunku do firmy TOPHOUSE1000

Zobacz również