• +48 734 401 589

Domy szkieletowe

Warto wiedzieć

Budownictwo szkieletowe

Budownictwo szkieletowe to sprawdzona technologia budowy nie tylko domów, ale również innych obiektów użyteczności publicznej (przedszkola, szkoły itd. ). Proces budowy gwarantuje szybkość i dokładność, ponieważ ogromna część prac wykonywana jest na hali Naszej fabryki, gdzie przy dogodnych warunkach pracy wszystkie elementy wykonywane są z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły. Jakość wykonania gwarantuje wewnętrzna Kontrola Jakości, doglądając każdego elementu w fazie produkcji.
W zróżnicowanym klimacie panującym w naszym kraju, domy budowane metodą tradycyjną wykonywane są w deszczu, a nawet śniegu. Wówczas materiały nośne, konstrukcyjne (stal, beton) narażane są na niekorzystne warunki atmosferyczne, co często bardzo negatywnie wpływa na ich jakość i skraca trwałość. Wszystkie elementy konstrukcyjne Naszych domów, przygotowywane są w suchych pomieszczeniach fabryki, gdzie zawilgocenie, zamarzanie materiałów jest nie możliwe, a każdy element opuszczający halę jest starannie zabezpieczony przed transportem.
Prawidłowe przekroje poszczególnych elementów tzn. ścian, dachu i fundamentów w nawiązaniu do nowoczesnych, aczkolwiek sprawdzonych technologii izolacyjnych pozwalają na znaczne obniżenie zapotrzebowania na energię cieplną, a co za tym idzie, pomniejszenie kosztów utrzymania i eksploatacji budynku.
Technologia naszych budynków, sposoby połączeń oraz podstawy projektowania opierają się o warunki sztuki budowlanej, wiedzy technologicznej, ale również doświadczenie. Połączenie specjalistycznej grupy projektantów, technologów z doświadczonymi ekipami wykonawczymi gwarantuje zadowolenie i wieloletnie korzystanie z naszych domów.

Partnerzy

współpracujemy z

Client Image
Client Image
Client Image
Client Image
Client Image
Client Image
Client Image
Client Image
Client Image
Client Image

Zapraszamy do współpracy