• +48 734 401 589

Firma
Top House 1000

Produkcja i montaż prefabrykowanych domów szkieletowych

Długoletnie doświadczenie

Jako producent energooszczędnych domów szkieletowych działalność rozpoczęliśmy od budowy domów na terenie Śląska. Jednak Nasza pasja i ciągłe pogłębianie wiedzy, sprawiło iż w krótkim czasie obszar działania znacznie się powiększył. Obecnie Nasz obszar budowy domów odbywa się na terenie całego kraju, jak również na rynkach zachodnich.
Oferujemy pełen zakres robót budowlanych. Poczynając od przygotowania projektu, poprzez opracowanie adaptacji do warunków danej działki i załatwienie formalności, wykonania fundamentu, stanu surowego aż po kompleksowe wykończenie budynku.

Producent innowacyjnych domów

Pasja i zaangażowanie

Z roku na rok firma Top House 1000 buduje coraz więcej domów, dzięki czemu coraz większe grono klientów może zamieszkać w nowych, przyjaznych środowisku a przede wszystkim energooszczędnych domach. Stosujemy materiały o najwyższej jakości, które przynoszą korzyści w postaci znacznie niższego zapotrzebowania energetycznego ( używamy wysoko gatunkowego testowanego drewna komorowo suszonego, czterokrotnie struganego, klejonego, importowanego z Niemiec). Jednak nie jest to jedynie rozwiązanie wpływające na oszczędność względem energii, które można zastosować w domach szkieletowych.
Box Image

Nowoczesne budownictwo

Nowe, przyjazne środowisku a przede wszystkim energooszczędne domy.
Box Image

Materiały o najwyższej jakości

Przynoszą korzyści w postaci znacznie niższego zapotrzebowania energetycznego.
Box Image

Szeroki obszar działania

Nasz obszar budowy domów odbywa się na terenie całego kraju, jak również na rynkach zachodnich.

Misja firmy

Top House 1000

Główna misja firmy Top House 1000 polega na rozpowszechnianiu nowatorskich rozwiązań, stosowanych w wielu krajach europejskich. Jako innowacyjny producent domów szkieletowych stawiamy na jakość, energooszczędność, ekologie oraz nowoczesność. Domy szkieletowe, których stawianiem zajmuje się Nasza firma, należą do bardziej naturalnych i cieplejszych obiektów niż budynki murowane.

Wysoka jakość i oszczędność energii

Satysfakcja z inwestycji

Nasze domy szkieletowe to doskonałe rozwiązanie dla miłośników wysokiej jakości, nastawionych na oszczędność energii oraz krótki okres cyklu inwestycyjnego ( czas trwania budowy domu szkieletowego trwa około 2-3 miesiące ).
Mamy świadomość tego, jak ważna jest satysfakcja z inwestycji oraz zadowolenie z dalszej eksploatacji. Jako producent obiektów szkieletowych, stawiamy sobie za cel pełną satysfakcję klienta. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz odpowiednio wykwalikowanym pracownikom, jesteśmy w stanie zapewnić Naszym klientom fachową pomoc przy budowie Domu Marzeń.

Zapraszamy do współpracy