• +48 734 401 589

Domy modułowe

Warto wiedzieć

Czym są domy modułowe?

Nowoczesne domy modułowe to gotowe do użytkowania budynki mieszkalne wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są trwałe a przede wszystkim energooszczędne i proste w eksploatacji. W naszej ofercie prezentujemy domy modułowe o powierzchni zabudowy do 35 m² . Bez zbędnych formalności – postawienie takiego domu wymaga jedynie zgłoszenia, bez konieczności wystąpienia pozwolenia na budowę.
Nasze domy modułowe wykonane są w technologii szkieletowej, z drewna certyfikowanego, gdzie ocieplenie znajduje się zarówno w ścianach, jak i dachu oraz podłodze. Elewacja domu wykonana z drewna i innych materiałów, pozwala na konfigurowanie wyglądu zewnętrznego. Natomiast wnętrze cechuje możliwość zastosowania dowolnych materiałów wykończeniowych – od farb dekoracyjnych po drewniane deski oraz ceramikę. Cały proces budowy odbywa się pod dachem we własnej fabryce . A co najważniejsze, cała konstrukcja, zostaje dostosowana do indywidualnych potrzeb klienta.
Dzięki procesowi prefabrykacji montaż domu modułowego trwa 1-2 dni. Takie domy możemy stawiać zarówno na gruntach piaszczystych, skalistych a nawet podmokłych. Nie wymagają budowy fundamentów, wystarczą bloczki, a realizacja może się odbywać również zimą. Ponadto można je przewozić z miejsca na miejsce i postawić w dowolnym miejscu, nawet na działce o niewielkiej powierzchni, dzięki czemu domy modułowe to praktyczna inwestycja w infrastrukturę mieszkalną.

ZALETY DOMU MODUŁOWEGO

Domy modułowe Top House 1000 budowane są w całości na hali i jest gotowy do zamontowania po około 2 miesiącach. Montaż na działce trwa najczęściej od 1 do 2 dni.
Domy modułowe Top House 1000 produkowane są w oparciu o myśl, gdzie wszystkie niepotrzebne detale, takie jak rynny czy rury spustowe są schowane. Dzięki temu zostaje zachowany prosty wygląd bryły, który w połączeniu z nowoczesnymi materiałami tworzy nowoczesny design.
Zarówno kolorystyka jak i materiał elewacyjny dopasowywany jest do potrzeb klienta. Dzięki temu każdy dom modułowy Top House 1000 może być niepowtarzalny, a klientowi pozostawiamy dowolność w kreowaniu charakteru swojej inwestycji lub dopasowaniu się do działki i otoczenia.
Każdy dom modułowy Top House 1000 posiada całą instalację wodno- kanalizacyjną oraz elektryczną przygotowaną do podłączenia na działce. Wyposażony może być także w meble lub dodatkowe urządzenia, dzięki czemu budynek może być gotowy do użytkowania zaraz po zamontowaniu.
Domy modułowe Top House 1000 zbudowane są w całości z wysokiej klasy materiałów. Nasz zespół zarówno na etapie projektowania jak i produkcji przykłada szczegółową uwagę do solidnego wykonania modułów.
Budynki Top House 1000 są dopracowywane z dbałością o każdy detal. Mając do dyspozycji ograniczoną przestrzeń, wykorzystaliśmy każdy centymetr, by stworzyć przestronne i funkcjonalne wnętrze.
W naszej ofercie posiadamy projekty domów w odbiciach lustrzanych, opcjach z większą ilością pokoi czy opcjami do rozbudowy. Istnieje możliwość zaplanowania projektu indywidualnie – wyceny przygotowywane są po uzgodnieniu wszystkich szczegółów realizacji.

Partnerzy

współpracujemy z

Client Image
Client Image
Client Image
Client Image
Client Image
Client Image
Client Image
Client Image
Client Image
Client Image