• +48 734 401 589

ELEKTRYCZNE MATY GRZEWCZE

Jest to jedna z najskuteczniejszych i najbardziej efektywnych form grzewczych, stosowanych w dzisiejszych czasach. Produkowane ciepło jest najbardziej zbliżone do naturalnej energii, jaką jest słońce. Jest zdrowe, pozytywnie wpływa na nasz organizm i samopoczucie.

BIOKOMINEK

Montaż kominka w salonie to świetne rozwiązanie dla osób, które pragną prawdziwego ciepła domowego ogniska.

FOTOWOLTAIKA

Grafenowe panele fotowoltaiczne przekształcają energię promieniowania słonecznego w energię elektryczną. Przy pomocy inwertera (falownika) wytwarzany przez panele prąd stały zamieniany jest na prąd zmienny, wykorzystywany w gospodarstwach domowych.

SYSTEM ALARMOWY

System alarmowy z funkcją powiadamiania na komórkę idealnie nadaje się do ochrony domu czy biura. Zestaw składa się z czujek ruchu, klawiatury, centralki oraz pilota umożliwiającego zdalne sterowanie alarmem.

KLIMATYZACJA

Klimatyzacja typu SPLIT z funkcją chłodzenia i grzania.
Klimatyzator składa się z jednostki wewnętrznej, instalowanej w pomieszczeniu oraz zewnętrznej, montowanej na zewnątrz budynku.

ROLETY ZEWNĘTRZNE

Rolety zewnętrzne zapewniają bezpieczeństwo i prywatność. Sterowane mogą być ręcznie bądź elektrycznie. Zabezpieczenie przed podniesieniem zapewniają wieszaki blokujące. Kolor antracytowy rolet dobrany jest do kolorystyki stolarki okiennej i drzwiowej.

OKIENNICE ZEWNĘTRZNE

Okiennice drewniane bądź okiennice aluminiowe stosowane są jako ekskluzywne osłony zewnętrzne do okien, jak również jako przesłony boczne w pergolach. Zastosowanie przesuwanych okiennic zapewniają użytkownikom uzyskanie komfortu pracy i odpoczynku wewnątrz przeszklonych pomieszczeń.

Zapraszamy do współpracy